شما وارد سیستم نشده اید، برای استفاده از تمامی امکانات سایت باید وارد شوید.
   

 
سامانه آزمون های مجازی
ورود به سامانه آزمون ها
ورود به سایت
: نام کاربری

: رمز عبور

 
ثبت مشخصات اولیا
 
گالری عکس
 
 
سایت های مفید
 
نشریه الکترونیکی
 
 
Untitled Document
سایت های مفید برای دانش آموزان ابتدایی
آدرس سایت :

 koodakan.org - این سایت که از مطرح‌ترین سایت‌های فعال و پر مخاطب در حوزه کودکان و جوانان می‌باشد، خدمات زیادی را برای کودکان در سنین مختلف ارائه کرده است که سبب می‌شود تا کودک در یک محیط تعاملی با طراحی ساده و آسان، به همراه پدر و مادر خود، از امکاناتی نظیر نقاشی، ساخت تصویر، رنگ آمیزی، آموزش ریاضی و بازی‌های مختلف ساده، بهره گیرد.

icnl.nlai.ir - اگر ی خواهید بدانید که چه کتاب‌هایی هر ماهه در حوزه کودکان و نوجوانان منتشر می‌شود، پیشنهاد می کنیم به بخش کودکان سایت کتابخانه ملی جمهوری اسلامی، مراجعه کنید. مشاوران این پرتال، بهترین کتاب‌ها را در زمینه‌های مختلف، متناسب سن فرزند شما، پیشنهاد می‌کنند.

koodakefarda.ir - سایت کودک فردا، در واقع یک پرتال برای ارائه مشاوره‌های تلفنی و مجازی به والدین درباره مشکلات و ناهنجاری‌های احتمالی مختلف فرزندانشان است. دسته بندی موضوعی محتوا در این پرتال، یکی از قابلیت‌های سایت برای پدر و مادرهایی هست که دنبال کسب اطلاعات درباره یک موضوع خاص هستند.

hlpr.ir - سایتی برای ترویج کتاب‌خوانی در میان کودکان ایران است که برنامه‌های مختلفی را در طول سال دارد. این نهاد، زیر نظر شورای کتاب کودک ایران فعالیت دارد. برای والدینی که به کتاب خوانی برای کودکانشان اهمیت می‌دهند، این پرتال دید خوبی فراهم می‌کند.

http://kids.ir - اگر دوست دارید کودکان خلاق با ذهن نوآور داشته باشید، این سایت، راه حل‌های جالبی ارائهٔ کند. بد نیست هر از گاهی به چنین سایت‌هایی مراجعه کنید و از اطلاعات و محتوای آن ها استفاده کنید.

 منوی سایت
خبر

اولیای گرامی طرح نو: کلاسهای تابستانی در سه گروه (ورزشی) (سفال/نقاشی) (کامپیوتر/زبان انگلیسی) از تاریخ 22 خرداد لغایت 31 مرداد برگزار می شود. / زمان ثبت نام: تاریخ 9 الی 18 خرداد – از ساعت 9 الی 15

اولیای محترم برنامه امتحانات نهایی سال سوم متوسطه و دوره پیش دانشگاهی روزانه در نوبت امتحانی خردادماه سال تحصیلی 95-1394 در درج گردید. لطفا برای اطلاع از برنامه به بخش برنامه امتحانات مراجعه فرمایید.

اولیای محترم طرح نو بدینوسیله به استحضار می رساند که کلینیک فرهنگیان تبریز خدمات عینک سازی، عینک فروشی و اختلال کف پا را با اعمال تخفیفات زیر به همکاران، دانش آموزان و اولیا ارائه می دهد.

روز 10 اكتبر از طرف فدراسیون جهانی بهداشت روان به عنوان "روز جهانی بهداشت روان " نامگذاری شده است.

انتخابات شورای دانش آموزی در روز سه شنبه مورخ 94/08/05 انجام و نتایج شمارش آرا به شرح زیر است.

اولیای محترم برنامه کلاسهای ورزشی بعد از ظهر (15:30 الی 17) طبق برنامه زیر از هفته سوم آبان ماه آغاز خواهد شد. لطفا علاقمندان به ثبت نام تا روز پنج شنبه 94/08/14 از ساعت 12 الی 14 به خانم عباسی مراجعه فرمایند.

برنامه حضور مشاور در دبیرستان در سال تحصیلی 95-1394 / روزهای حضور سه شنبه، چهار شنبه / نام مشاور: آقای ولیزاده (کارشناس ارشد روانشناسی) / ملاحضات: لازم به ذکر است در روز سه شنبه وقت مشاوره با دانش آموزان و اولیای محترم است و روز چهارشنبه حضور در کلاس هفتم و هشتم بطور دایمی و سایر کلاس ها بر حسب نیاز خواهد بود.

امروزه وسایل الکترونیکی نقش عمده ای در ارتباطات انسانی دارند.این ارتباطات موجب اطلاع رسانی سریع در هر زمان و در مورد موضوعات مختلف است.ما پیشنهاد می کنیم که از نرم افزارهای مناسب که قابلیت دانلود رایگان دارند استفاده کرده تا از دسترسی به اطلاعات نامناسب جلو گیری شود.....

دانش آموزان عزیز جهت آگاهی از برنامه دروس به قسمت "برنامه آموزشی مدرسه - برنامه هفتگی کلاسها " مراجعه نمایید


آمار بازدید سایت
     
  
     
 
کلام خدا
پیام هفته
اوقات شرعی
 
 
طراحی و برنامه نویسی شرکت داده پرداز طراحان ماندگار
Copyright © 2011 PlusNet.ir All rights reserved.