شما وارد سیستم نشده اید، برای استفاده از تمامی امکانات سایت باید وارد شوید.
   

 
سامانه آزمون های مجازی
ورود به سامانه آزمون ها
ورود به سایت
: نام کاربری

: رمز عبور

 
ثبت مشخصات اولیا
 
گالری عکس
 
 
سایت های مفید
 
نشریه الکترونیکی
 
 
Untitled Document
سایت های مفید برای دانش آموزان ابتدایی
آدرس سایت :

 koodakan.org - این سایت که از مطرح‌ترین سایت‌های فعال و پر مخاطب در حوزه کودکان و جوانان می‌باشد، خدمات زیادی را برای کودکان در سنین مختلف ارائه کرده است که سبب می‌شود تا کودک در یک محیط تعاملی با طراحی ساده و آسان، به همراه پدر و مادر خود، از امکاناتی نظیر نقاشی، ساخت تصویر، رنگ آمیزی، آموزش ریاضی و بازی‌های مختلف ساده، بهره گیرد.

icnl.nlai.ir - اگر ی خواهید بدانید که چه کتاب‌هایی هر ماهه در حوزه کودکان و نوجوانان منتشر می‌شود، پیشنهاد می کنیم به بخش کودکان سایت کتابخانه ملی جمهوری اسلامی، مراجعه کنید. مشاوران این پرتال، بهترین کتاب‌ها را در زمینه‌های مختلف، متناسب سن فرزند شما، پیشنهاد می‌کنند.

koodakefarda.ir - سایت کودک فردا، در واقع یک پرتال برای ارائه مشاوره‌های تلفنی و مجازی به والدین درباره مشکلات و ناهنجاری‌های احتمالی مختلف فرزندانشان است. دسته بندی موضوعی محتوا در این پرتال، یکی از قابلیت‌های سایت برای پدر و مادرهایی هست که دنبال کسب اطلاعات درباره یک موضوع خاص هستند.

hlpr.ir - سایتی برای ترویج کتاب‌خوانی در میان کودکان ایران است که برنامه‌های مختلفی را در طول سال دارد. این نهاد، زیر نظر شورای کتاب کودک ایران فعالیت دارد. برای والدینی که به کتاب خوانی برای کودکانشان اهمیت می‌دهند، این پرتال دید خوبی فراهم می‌کند.

http://kids.ir - اگر دوست دارید کودکان خلاق با ذهن نوآور داشته باشید، این سایت، راه حل‌های جالبی ارائهٔ کند. بد نیست هر از گاهی به چنین سایت‌هایی مراجعه کنید و از اطلاعات و محتوای آن ها استفاده کنید.

 منوی سایت
خبر

مسابقه دانش مغز (Brain Bee) رقابتی جهانی در حوزه علوم اعصاب برای دانش‌آموزان دوره متوسطه (دانش‌آموزان ۱۳ تا ۱۸ ) است که از ۱۶ سال پیش هر ساله به منظور علاقمند ساختن دانش‌آموزان به یادگیری درباره مغز، درگیر کردن تخیل آن‌ها و تشویق آن‌ها به انتخاب شغلی در حوزه‌ی علوم اعصاب برای کمک به درمان اختلالات اعصاب و روانشناختی برگزار می‌شود.

اولیا محترم برنامه سالتحصیلی جدید در سایت مدرسه قرار گرفته است.

امروزه وسایل الکترونیکی نقش عمده ای در ارتباطات انسانی دارند.این ارتباطات موجب اطلاع رسانی سریع در هر زمان و در مورد موضوعات مختلف است.ما پیشنهاد می کنیم که از نرم افزارهای مناسب که قابلیت دانلود رایگان دارند استفاده کرده تا از دسترسی به اطلاعات نامناسب جلو گیری شود.....


آمار بازدید سایت
     
  
     
 
کلام خدا
پیام هفته
اوقات شرعی
 
 
طراحی و برنامه نویسی شرکت داده پرداز طراحان ماندگار
Copyright © 2011 PlusNet.ir All rights reserved.